Топ Новини

Мельниченко назвав свого «замовника»

21 жовтня 2011 в 08:49
Екс-майор держохорони і головний свідок у справі про вбивство Георгія Гонгадзе Микола Мельниченко вважає, що його "замовив" спікер Володимир Литвин.

Ще у травні мені сказали, що є план з фізичної ліквідації М.Мельниченка, і я тут же повідомив про це Генпрокуратурі, але навіть після цього мене запевнили, що намічений план буде реалізовано. Потім було моє затримання на кордоні, коли я їхав до Польщі з доповіддю про стан корупції в Україні. Я ще 2 вересня написав офіційний лист на ім'я голови СБУ Валерія Хорошковського про те, що на кордоні проти мене буде організована провокація, і цей лист було зареєстровано, але реакції знову не було. В результаті 8 числа мене не випустили з країни з надуманих причин. У тому, що ці причини були надумані, я впевнений, адже в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури постанови не пускати мене за кордон не було».

За словами М.Мельниченка, останньою краплею для того, щоб залишити країну стала розмова, яку йому дали послухати люди, пов'язані зі спецслужбами. «Їх імена я зараз називати не буду. На записі двоє чоловіків з голосами, схожими на голоси спікера парламенту Володимира Литвина і президента України Віктора Януковича, спілкуючись між собою, сказали в мою сторону фразу «Я його урою».

«Замовник вбивства Гонгадзе і мого фізичного усунення один - Володимир Литвин. Він хоче пов'язати моєю кров'ю В.Януковича, як колись пов'язав кров'ю Г.Гонгадзе Л.Кучму», - сказав він.

На думку екс-майора це операція не проти нього, а проти В.Януковича. «Півтора роки тому я говорив, що в кінці 2011 року буде проведена спецоперація щодо усунення від влади Януковича, от зараз це і відбувається», - сказав він.


Нагадаємо, 7 жовтня низка ЗМІ опублікувала інформацію, що М.Мельниченко перебуває в міждержавному розшуку. Однак, у МВС України агентству повідомили, що не зверталися до Інтерполу з проханням про розшук екс-майора. Адвокати М.Мельниченка також не мають інформації про його місцезнаходження, однак заявили раніше, що, за їхніми даними, їх підзахисному загрожує небезпека.

29 липня 2011 року Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Печерського районного суду Києва від 23 червня 2011 року, яким той скасував постанову екс-генпрокурора України Святослава Піскуна від 1 березня 2005 року, який закрив кримінальну справу проти М.Мельниченка. Кримінальну справу проти нього було порушено за розголошення державної таємниці, перевищення службових повноважень та використання підроблених документів
.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...