Мельниченка хотіли допитати у справі Щербаня

6 серпня 2012 в 17:57
Відповідаючи на питання, чи встиг Мельниченко передати наявні у нього записи про вбивство Щербаня, адвокат повідомив, що точно не знає.

Українська сторона намагалася допитати екс-майора Миколи Мельниченка у справі про вбивство Євгена Щербаня. Про це повідомив адвокат Мельниченка Микола Неділько в ефірі телеканалу ТВі у понеділок, 6 серпня.

Відповідаючи на питання, чи встиг Мельниченко передати наявні у нього записи про вбивство Щербаня, адвокат повідомив, що точно не знає. "Якщо б навіть знав, не сказав би", - додав він.

- Мельниченко проситиме політичного притулку в Італії

"Я не виключаю затримання Мельниченка у справі Щербаня. Про те, що такі записи є, він мені теж говорив. І були спроби з нашого боку, України, в установленому законом порядку допитати Мельниченка у цій справі. На сьогодні така спроба не вдалася", - уточнив Неділько.

Як відомо, італійська поліція затримала Мельниченка у п'ятницю, 3 серпня в аеропорту Неаполя, коли він прибув з Вашингтона.

У понеділок екс-майор категорично відмовився від примусового повернення в Україну, пояснюючи це загрозою його життю. Згідно з італійським законодавством, протягом 10 днів розглядати цю заяву і приймати щодо неї рішення буде Міністерство юстиції Італії.

Читайте також:

Мельниченко проситиме політичного притулку в Італії

Мельниченко сидить у найбільшій в’язниці Неаполя, — ЗМІ

Мельниченка відправлять до США, або відразу до Шевченківського суду

В Італії арештовано майора Мельниченка

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...