Медведєв: Заява МЗС Росії у справі Тимошенко відображає позицію всього російського керівництва

31 серпня 2011 в 17:17
Президент РФ Дмитро Медведєв висловився на підтримку заяви МЗС РФ щодо суду над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко.

 

 "Ця позиція всього російського керівництва", - сказав Медведєв у бесіді з журналістами "кремлівського пулу" у Сочі.

"Ми ж розуміємо, яким чином судять Тимошенко і за що. Її судять за домовленість з Росією, а не за колишні гріхи", - підкреслив він.
 
Нагадаємо, що 5 серпня МЗС Росії  МЗС Росії закликав Україну забезпечити неупереджений суд над екс-прем'єром Юлією Тимошенко, підтвердивши, що угоди по газу в 2009 році були підписані на основі необхідних вказівок президентів РФ і Україною.
 
"Виходимо з того, що судовий розгляд стосовно Тимошенко повинен бути справедливим і неупередженим, відповідати всім вимогам українського законодавства при забезпеченні можливостей захисту та дотримання елементарних гуманітарних норм і правил", - говорилося в заяві.
 
У ньому також зазначалося: «Усі «газові» угоди 2009 року укладалися  відповідно до національного законодавства двох держав і міжнародного права, і на їх підписання були отримані необхідні вказівки президентів Росії та України».
 
Заяву було зроблено в зв'язку з рішенням Печерського районного суду Києва заарештувати Ю. Тимошенко, яку Генпрокуратура України звинувачує в перевищенні влади при укладанні контракту на поставки російського газу в 2009 році.
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...