Топ Новини

Медведєв заступився за Тимошенко

29 квітня 2012 в 07:59
Переслідування опозиції в Україні, на думку Дмитра Медведєва, кидає тінь і на саму державу, і на тих, «хто такі рішення приймає». На його переконання, можна ненавидіти один одного, говорити все, що завгодно в запалі політичної боротьби, але коли на лаві підсудних і у в'язниці виявляються прямі суперники з політичного процесу, «це як мінімум викликає величезне здивування навіть з урахуванням наших багатих тоталітарних традицій».
medvedev_mediaport.ua.jpg
mediaport.ua

Президент Росії Дмитро Медведєв називає неприйнятним переслідування політичних опонентів в Україні, це «кидає тінь на тих, хто такі рішення приймає».Про це Медведєв сказав на засіданні Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини.

Зокрема, президент РФ заявив, що «в певний період» він і МЗС Росії робили дуже жорсткі заяви, що стосуються дотримання прав людини в Білорусі та Україні. За його словами, це непросто, тому що це дійсно дуже близькі країни.

«І навіть по цілому ряду справ, які зараз розглядаються, вони на нас дуже сильно ображалися, тим не менш, це була і моя позиція, і я МЗС давав вказівки, в частині переслідування політичних супротивників це абсолютно неприйнятно, це кидає тінь іна саму державу, наприклад, якщо говорити про Україну, і на тих, хто такі рішення приймає», - підкреслив Медведєв.

На його переконання, можна ненавидіти один одного, говорити все, що завгодно в полемічному запалі і в запалі політичної боротьби, але коли на лаві підсудних і у в'язниці опиняються учасники президентської гонки, прямі суперники з політичного процесу, «це як мінімум викликає величезне здивування навіть з урахуванням наших багатих тоталітарних традицій».


Як повідомлялося, 24 квітня Міністерство закордонних справ Росії поширило повідомлення, в якому йдеться, що РФ розраховує, що влада України буде проявляти гуманність по відношенню до Тимошенко. ! Zn

Читайте також:

Роcія закликала Україну до гуманності щодо Тимошенко

Тимошенко у в'язниці розробила поправки до Кримінально-процесуального кодексу

Ангела Меркель: Німеччина веде переговори про лікування Тимошенко в берлінській клініці

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...