Топ Новини

Медвєдєв: У країн, що не вступили до Митного союзу, виникнуть складнощі

20 березня 2012 в 05:40
Медвєдєв попередив, що у країн, що не вступили до Митного союзу, виникнуть складнощі. За словами президента, якщо ти береш участь в якомусь міжнародному утворенні, ти отримуєш певні привілеї.

Лідерам країн-спостерігачів в ЄврАзЕС, які не входять до Митного союзу, роз'яснили складнощі, які у них виникнуть у разі неучасті в цьому об'єднанні. Про це заявив президент Росії Дмитро Медвєдєв.

«У нас був сьогодні дуже корисний захід, тому що приїхали наші друзі з держав, які є спостерігачами. Я думаю, що для них було показовим те, яким чином ми обговорювали всі питання - в абсолютно відвертому і рівноправному стилі», - сказав він.

«Ми говорили і про переваги, і про певні складнощі, які можуть виникнути та вже виникають у держав, які не є членами Митного союзу», - підкреслив він.

За словами президента РФ, «таке життя: якщо ти береш участь в якомусь міжнародному об'єднанні, ти отримуєш певні привілеї, якщо в цьому міжнародному правосуб'єктному об'єднанні не береш участі, відповідно, у тебе можуть бути труднощі».

За його словами позиція країн Митного союзу була донесена до лідерів держав-спостерігачів.

Як відомо, Євразійське економічне співтовариство (ЄврАзЕС) - міжнародна економічна організація, наділена функціями, пов'язаними з формуванням загальних зовнішніх митних кордонів країн,  що входять до неї, виробленням єдиної зовнішньоекономічної політики, тарифів, цін та іншими складовими функціонування спільного ринку.

Членами ЄврАзЕС є шість держав - Білорусь, Казахстан, Киргизія, Росія, Таджикистан і Узбекистан. Статус спостерігачів в ЄврАзЕС мають Україна, Молдова і Вірменія.

Читайте також:

Україні готові відшкодувати збитки від вступу до Митного союзу

Лукашенко і в ЄврАзЕС має намір «жити за коштами»

Україна не має наміру вводити зустрічні санкції проти країн-членів Митного союзу

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...