Топ Новини

Медвєдєв ратифікував договір про зону вільної торгівлі в СНД

2 квітня 2012 в 19:12
Передбачається, що договір забезпечить необхідні умови для повноцінного і ефективного функціонування зони вільної торгівлі на території СНД.
medvedev_mediaport.ua.jpg
mediaport.ua

Президент РФ Дмитро Медведєв підписав закон про ратифікацію договору про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності Незалежних Держав.

Відповідний закон розміщений у понеділок у банку федеральних нормативних і розпорядчих актів РФ.

Даний документ 20 березня ратифікувала Державна дума РФ, 28 березня – Рада Федерації Росії.

Передбачається, що договір забезпечить необхідні умови для повноцінного і ефективного функціонування зони вільної торгівлі на території СНД і створить сприятливі умови для подальшого поглиблення інтеграції на основі норм Світової організації торгівлі.

Як повідомлялося, 18 жовтня 2011 року у Санкт-Петербурзі угоду підписали вісім країн СНД - Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Молдова, Таджикистан і Україна.

Разом із типовими для подібних угод положеннями про відміну імпортних мит, в договорі передбачаються зобов'язання сторін, що гарантують недискримінаційне застосування правил нетарифного регулювання, надання національного режиму, а також чіткі, відповідні світовій практиці правила у області субсидування.

Договір замінить нині чинні між державами - учасницями СНД угоди про вільну торгівлю, як двосторонні, так і багатосторонні.

Договір повинен вступити в силу через 30 днів з дати отримання депозитарієм третього повідомлення про виконання сторонами, що підписали його, внутрідержавних процедур, необхідних для набуття ним сили.

Читайте також:

Медведєв назвав строки створення Євразійського економічного союзу

Держдума РФ не чекаючи на Україну ратифікувала договір про зону вільної торгівлі з СНД

Янукович пообіцяв швидку ратифікацію договору про вільну торгівлю в СНД

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...