Топ Новини

Медвєдєв «покопирсався в інтернеті» і попросив українців берегти Азарова

28 вересня 2012 в 12:53
Колишній російський президент Медвєдєв, «покопирсавшись в інтернеті», зрозумів, що нові уряди можуть підвищувати податки. В якості прикладу навів соціалістів Франції, які, втім, обіцяли підвищити податки ще перед виборами.
medvedev_26686.jpg
president.gov.ua

Голова уряду РФ Дмитро Медвєдєв закликав українських бізнесменів берегти нинішній уряд країни на чолі з Миколою Азаровим.

Про це він заявив в Ялті на Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі держав-учасниць СНД "Ялтинські ділові зустрічі».

«Я зараз «копирсався» в інтернеті і звернув увагу на повідомлення про те, що Франція пообіцяла заощадити для бюджету 37 млрд євро. У відповідності з новим проектом бюджету, 20 млрд євро країна передбачає отримати за рахунок підвищення податкового навантаження. Я звертаюся до всіх, але, перш за все, до українських підприємців: бережіть свій уряд, тому що коли він міняється, він збільшує податки», - сказав Медвєдєв.

Нагадаємо, що бюджетні витрати скорочують практично всі європейські країни. При цьому соціалісти у всьому світі, як правило, підвищують податки, консервативні партії - знижують. У Європі податкова політика є одним з основних елементів передвиборчої боротьби, і дії партій, які перемогли на виборах, відомі заздалегідь. Не приховував свого наміру підвищити податки і  соціаліст Франсуа Олланд, що виграв президентські вибори у Франції.

Читайте також:

Західні ЗМІ про Медведєва: Навіть «просочений горілкою» Єльцин був переконливішим

Медвєдєв оголосив росіянам, що інтернет «спотворює картину»

Новий президент Франції вперше жорстко розкритикував політику Януковича і заступився за опозицію

Французькі мільйонери будуть платити 75%-й податок

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...