Топ Новини

Медвєдєв назвав три головні досягнення Путіна у 2011 році

27 грудня 2011 в 12:16
Головними досягненнями діяльності російського уряду, який очолює майбутній президент Володимир Путін, за рік, що минає, нинішній президент РФ Дмитро Медвєдєв назвав зростання ВВП, стримування інфляції, безпрецедентно низький рівень безробіття. Про це він заявив на підсумковому засіданні уряду.

За словами Д.Медвєдєва, рік, що минає, як і попередні, був для Росії непростим, але в той же час приніс непогані результати. "Саме уряд відповідає за соціально-економічний розвиток нашої країни. А підсумки такі: ми на відміну від досить значної групи країн зросли на пристойні цифри. Відсоток приросту ВВП не фантастичний, але істотний - близько 4%", - сказав він.

Інший найважливіший економічний індикатор - інфляція, - зауважив глава держави, "вперше вийшов на безпрецедентно низький рівень - близько 6%". "Це та цифра, яка ще кілька років тому нам здавалася фантастичною, проте ми її досягли, а це і динаміка цін, і просто настрій людей, особливо в умовах глобальної фінансової нестабільності", - зазначив він.

Важливим показником Д.Медвєдєв також назвав низький рівень безробіття. "Це результат, скоординованої діяльності всієї влади, виконавчої влади в цілому і уряду", - вважає президент. "Навіть за трьома цими показниками я вважаю, що рік, який минає, завершується дуже позитивно", - резюмував президент РФ.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...