Топ Новини

Медвєдєв налаштовує росіян на "кілька років глобальної депресії"

22 грудня 2011 в 10:55
Росія готується до важких часів у світовій економіці. Про це заявив президент Російської Федерації Дмитро Медвєдєв.

"Глобальна депресія може тривати кілька років", - сказав у своєму посланні Федеральним зборам президент Дмитро Медвєдєв.

"Багато політиків, голови міжнародних фінансових організацій, провідні економісти і бізнесмени кажуть про настання глобальної депресії. Очевидно, що на всіх нас чекають непрості часи", - констатував він.

За словами Д.Медвєдєва, "страхи за основні резервні валюти, основні транснаціональні банки визначають настрій інвесторів більше, ніж становище у реальній економіці".

Президент висловив сподівання, що "нинішня команда", яка "впоралася з випробуваннями" першої хвилі кризи, впорається і з новими викликами. "Навіть у цих складних умовах у нас немає права зупинятися в розвитку", - зазначив Д.Медвєдєв.

Раніше Д.Медвєдєв заявив, що Росії необхіден демократичний розвиток, а не хаос. «Росії потрібна демократія, а не хаос. Потрібна віра в майбутнє і справедливість», - сказав Д.Медвєдєв у посланні Федеральним Зборам у Москві в четвер.

Стало відомо, що на спеціальний рахунок, відкритий для проведення 24 грудня у Москві мітингу «За чесні вибори», надійшло 3 млн руб. - тобто вся необхідна для технічного оснащення заходу сума.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...