Топ Новини

Медики вважають, що Тимошенко не потребує операції

16 лютого 2012 в 09:51
Українські медики вважають, що стан здоров'я Тимошенко не вимагає оперативного втручання. Іноземні лікарі поки не давали своїх оцінок.
tymoshenko.jpg
tymoshenko.ua

Стан здоров'я екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко не вимагає оперативного втручання. Про це заявив член медичної комісії, керівник відділення Інституту нейрохірургії ім.Ромоданова Євген Педаченко.

«Підтверджено і тактику лікування, яка була запропонована українськими фахівцями, про оперативне втручання на даний момент мова не йде», - сказав він.

Окрім того, іноземні й українські лікарі завершили медичне обстеження Юлії Тимошенко у Качанівській жіночій виправній колонії №54 (Харків).

У свою чергу перший заступник міністра охорони здоров'я, керівник медичної комісії Раїса Моісеєнко заявила, що у членів комісії не виникло жодних претензій.

Канадські фахівці вже покинули Україну.

Нагадаємо, в Україну для обстеження Тимошенко прибули два лікарі з Німеччини і три з Канади. До складу комісії також були включені українські медики. Раніше в середу у Державній пенітенціарній службі України повідомили, що Тимошенко відмовилася від медобстеження.

Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко підтвердив інформацію, що Тимошенко відмовилася від обстеження комісією українських лікарів, і заявив, що вона «передала чергове письмове звернення про те, що не заперечує, щоб її обстежили німецькі та канадські лікарі у присутності представника Держпенітенціарної системи, як вимагає чинне законодавство».

Лікарі з Німеччини у вівторок ввечері завершили медичне обстеження стану здоров'я екс-прем'єра і покинули Україну, залишивши результати у запечатаному конверті до висновків своїх канадських колег. Це робиться для об'єктивності і підтвердження незалежності роботи міжнародної медичної групи.

Читайте також:

Німецькі медики поставили діагноз Тимошенко

Іноземним медикам роз'яснили, як поводити себе з Тимошенко


Перед візитом іноземних лікарів здоров'я Тимошенко поліпшилося


У ПР вважають, що у Тимошенко можуть виявити «запалення хитрощів»

За матеріалами:
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...