Топ Новини

Майже 20% українців готові до масових протестів проти фальсифікації виборів

12 жовтня 2012 в 12:43
Тільки 9% українців вважають, що парламентські вибори будуть чесними. Готові відстоювати результати голосування в ході масових протестів 18% громадян.
chernobylci_miting_zabor.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Готові вийти на вулицю з протестом у разі впевненості у фальсифікації результатів парламентських виборів 18% українців, не готові - 71%. Про свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та фондом «Демократичні ініціативи».

При цьому готових протестувати найбільше серед виборців «Свободи» (36%) і «Батьківщини» (31%), найменше - серед виборців Партії регіонів (11%).

Згідно з даними опитування, лише 9% українців вважають, що парламентські вибори пройдуть чесно, без фальсифікацій. Ще 34% вважають, що будуть окремі порушення, але вони істотно не вплинуть на загальний результат. Допускають, що результати можуть бути перекручені 31%. Ще 16% упевнені, що вибори обов'язково сфальсифікують.

Дослідження громадської думки провели фонд "Демократичні ініціативи" та Київський міжнародний інститут соціології з 18 вересня по 4 жовтня 2012 року серед 2043 респондентів. Опитування проводилося у 111 населених пунктах у всіх областях України за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Читайте також:

Гриценко: Вибори не будуть справедливими, вони вже несправедливі

Міліція готується до акцій протесту після виборів

В опозиції впевнені, що для Януковича страх втратити владу сильніший, ніж загроза ізоляції України

Тільки 14% українців вірять в чесні вибори

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...