Майже 30% українців хочуть повного перезавантаження влади, 5% - новий Майдан

17 березня 2016 в 13:06

Українці розділилися у баченні шляхів виходу з кризи, але революційної ситуації поки не спостерігається.

Гройсман Рада
Ідею "всіх у відставку" підтримують близько 30% громадян України
Верховна Рада

Для виходу з політичної кризи 29,3% громадян України підтримують повне перезавантаження влади - дострокові вибори Верховної Ради, президента, формування нового Кабінету міністрів, свідчать дані опитування Центру Разумкова.

При цьому 24,6% вибрали варіант – "початок переговорів між усіма фракціями, які сформували коаліцію за участю президента та уряду, з метою досягнення компромісу щодо складу Кабінету міністрів, кандидатури його керівника та програми дій".

Ще 7,7% - хочуть створення нової коаліції у Верховній Раді за участю фракцій БПП і "Народний фронт" із залученням депутатів з груп "Відродження", "Воля народу" та позафракційних і формування нової коаліції і нового уряду.

Також 7,7% вибрали варіант "боротьба парламентських партій навколо уряду Арсенія Яценюка, розпад коаліції, достроковий розпуск парламенту і призначення позачергових виборів у Верховну Раду".

Варіант "новий Майдан - революційна зміна влади в центрі і на місцях" підтримують 5,3% респондентів.

А 10,3% не схвалили жодного із запропонованих соціологами варіантів.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 24 лютого 2016 року. Опитаний 2021 респондент у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

17 березня президент Петро Порошенко заявив, що сподівається на розв'язання політичної кризи до кінця березня. "Ми обговорили політичну кризу в Україні, і, я сподіваюся, що до кінця місяця ми знайдемо політичне рішення. Я хочу заявити, що дострокових парламентських виборів не буде", - повідомив Порошенко після переговорів з главою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером і президентом Європейської ради Дональдом Туском.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...