Макеєнко вийшов із лав Партії регіонів

20 лютого 2014 в 13:31

Макеєнко запропонував кожному народному депутату "незалежно від партійного квитка стати живим ланцюгом між громадянами України у формі і громадянами України у цивільному одязі заради припинення бойових дій і кровопролиття".

Макеенко
Володимир Макеєнко

Голова Київської міськдержадміністрації Володимир Макеєнко вийшов з лав Партії регіонів.

"Я, Володимир Макеєнко звертаюся особисто до вас, пане президенте і до керівників силових структур. Події, що відбуваються сьогодні в столиці України - це трагедія всього українського народу. Я відповідально повідомляю, що готовий зробити все можливе для припинення братовбивства і кровопролиття у серці України - на Майдані Незалежності. Людське життя має бути найвищою цінністю у нашій державі і ніщо не може суперечити цьому принципу", - йдеться у заяві Макеєнка, оприлюдненій прес-службою КМДА.

"На підтвердження своїх слів я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів і взяти особисту відповідальність за життєдіяльність міста Києва. Так склалася моя доля, що у цей важкий час на мене покладена величезна відповідальність за кожного киянина. Ми повинні керуватися лише інтересами народу, це єдиний шанс зберегти життя людей. Ніяка влада не варта людських жертв. Жоден олігарх не загинув, жоден політик не загинув, я як керівник Київської адміністрації займаюся похованням десятків простих людей", - зазначив він.

Макеєнко запропонував кожному народному депутату "незалежно від партійного квитка стати живим ланцюгом між громадянами України у формі і громадянами України у цивільному одязі заради припинення бойових дій та кровопролиття".

"Моя найвища мета - зберегти людські життя українців. Я буду виконувати обов'язки голови Київської міської державної адміністрації доти, поки мені довіряє народ України", - сказав він.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...