Львівська облрада вирішила розпустити Верховну Раду

24 травня 2011 в 11:13
Депутати Львівської обласної ради висловили недовіру Верховній Раді України. «За» таке рішення проголосували 73 депутати під час сьогоднішнього засідання.

Депутатський корпус Львівської обласної ради вважає, що Верховна Рада з такою більшістю вичерпала кредит довіри українського народу і має бути розпущена. Про це йдеться у зверненні, направленому Президентові України Віктору Януковичу.

Рада потрапила у проблемне становище у своїй легітимності, наголошується в документі. Оскільки народ не обирав чинний депутатський корпус під нові повноваження, а також не обирав діючої більшості, яка утворилася шляхом приєднанням "тушок".

«Депутати Львівської обласної ради з тривогою сприймають безперервне перетворення Верховної Ради України на заручника політичних ігрищ парламентської більшості. Ця більшість знищує парламентаризм в Україні, ігноруючи права, законодавчі ініціативи опозиції, перетворюючи парламент на філію виконавчої гілки влади», - зазначено у зверненні.

Також у ньому наголошується, що замість проведення швидких і ефективних реформ, більшість у парламенті займається популізмом, проведенням псевдореформ, збільшенням витрат на утримання чиновницького апарату, а простих громадян доводить до зубожіння.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...