Топ Новини

Львівська облрада вимагає відставки Могильова за міліцейське свавілля в державі

17 травня 2011 в 12:37
Депутати Львівської обласної ради у вівторок, 17 травня, ухвалили звернення до президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України щодо міліцейського свавілля, в якому вимагають відставки міністра МВС Анатолія Могильова.

«Понад рік президентської влади Віктора Януковича засвідчили, що для свого утвердження режим застосовуватиме будь-які засоби, зокрема й незаконні. Перетворення міліції під керівництвом Анатолія Могильова в каральний орган режиму – чи не головний з цих засобів, про що свідчить безліч фактів», - йдеться в заяві, текст якого є на сайті облради.

Депутати впевнені, що свідченням перетворення правоохоронних органів у знаряддя політичних репресій стали розправи над політичними опонентами. «Цинічне і брутальне поводження з екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком, до якого, всупереч Конституції України, не допускали родичів, адвокатів і лікарів. Насильне годування, до якого вдалася адміністрація СІЗО після того, як Юрій Луценко оголосив голодування, фактично, є тортурами, використання котрих заборонено Конституцією. Це все роблять з людиною, яка не засуджена жодним судом», - наголошується в заяві.

Крім того, відзначають депутати, «події у Львові 9 травня 2011 року засвідчили, що заради політичних цілей міліцейське начальство може і, головне, буде нехтувати Конституцією і законами України, топтати рішення судів та брутально принижувати громаду, а до тих, хто буде цьому протистояти, безжально застосовуватимуть спецзасоби».

«Львівська обласна рада висловлює рішучий протест у зв’язку з перетворенням правоохоронних органів у знаряддя режиму для розправи над політичними опонентами, економічними конкурентами, а – головне – будь-яким громадянином України, який стає на захист своїх національних та соціальних прав», - йдеться в заяві.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...