Топ Новини

Львівська міськрада вимагає негайно звільнити Тимошенко

8 серпня 2011 в 13:14
Депутати Львівської міської ради в понеділок, 8 серпня, ухвалили звернення на підтримку Юлії Тимошенко. За цю ухвалу проголосувало 72 депутати із 90, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

«Вимагаємо негайного звільнення Юлії Тимошенко та всіх кого переслідують за політичні погляди», - йдеться в заяві.

«Правлячий режим перейшов межу… Сьогодні в Україні фактично ліквідована демократія. Віктор Янукович та його команда не пройшли випробування владою. Вони не змогли поставити інтереси суспільства та держави вище, аніж власні інстинкти помсти, страху, вседозволеності, заздрості. Вони здають національні інтереси, руйнують економіку, встановлюють тотальну корупцію, нищать українські цінності, фальсифікують українську історію. Вони не в змозі керувати європейською державою. Але для того, щоб зберегти демократичне право українців обирати та змінювати владу, уже сьогодні усі мусимо докласти максимум зусиль, щоби не дати встановити в Україні режим тотальної диктатури, відібрати наше право вільного політичного вибору, право на власну думку», - йдеться в заяві.

Міськрада також звернулась до «компетентних міжнародних інституцій» з проханням вжити всі можливі важелі впливу на керівництво України з метою запобігти встановлення тут авторитарного та недемократичного режиму.

«Львівська міська рада звертається до громади міста Львова та до всіх громадян України із закликом виявити єдність в рішучому опорі диктатурі. Якщо ми не зупинимо процес сповзання до диктатури вже зараз, то вже за короткий час може бути запізно: ми втратимо свої права, своє майбутнє, свою державу», - йдеться в заяві.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...