Топ Новини

Львівська облрада просить Януковича помилувати Тимошенко і припинити її переслідування

25 квітня 2013 в 12:44

Депутати Львівщини вважають, що настав час президентові проявити політичну волю і помилувати з подальшим звільненням від тюремного ув'язнення Тимошенко.

Юлия Тимошенко и Виктор Янукович
Депутати облради вважають, що настав час президентові проявити політичну волю

Львівська обласна рада прийняла звернення до президента України Віктора Януковича, в якому просить помилувати екс-прем'єра Юлію Тимошенко і припинити кримінальне переслідування щодо неї.

За таке рішення проголосували 75 депутатів. Депутати вважають, що зараз такий крок є "вкрай важливим, з огляду на необхідність побороти усталену думку про вибіркове правосуддя в Україні".

"Зараз увага міжнародного співтовариства прикута до політичної ситуації в Україні, а звільнення Юлії Тимошенко буде свідченням того, що українська влада стає готовою до виправлення існуючих недоліків системи судочинства і демонструє якщо не здатність, то хоча б кроки у напрямку до демократичних перетворень", - йдеться у зверненні.

Депутати обласної ради вважають, що настав час президентові проявити політичну волю і помилувати з подальшим звільненням від тюремного ув'язнення Тимошенко.

"Уникнути перешкод напередодні підписання Угоди про асоціацію між Україною і Європейським союзом є дійсно високою метою, яка вища за політичні чинники і ризики для нинішньої влади", - сказано в зверненні.

Як повідомлялося, 18 квітня більше 20 народних депутатів-жінок, зокрема, Лілія Гриневич, Людмила Денисова, Олександра Кужель, Ірина Луценко, Марія Матіос підписали клопотання про помилування Тимошенко і передали його президентові Януковичу.

19 квітня звернення жінок-депутатів з проханням про помилування екс-прем'єра передано в комісію при президентові України з питань помилування.

За весь час перебування Тимошенко у в'язниці Януковичу було направлено більше 100 різних клопотань про помилування.

10 квітня 2013 року Українська Гельсінська спілка з прав людини звернувся до президента з клопотанням про помилування Тимошенко, у квітні 2012 року - глави християнських церков. У березні 2012 року з аналогічним клопотанням до Януковича звернулися Герої України, представники української інтелігенції, письменники, художники, вчені, дипломати і відомі громадські і політичні діячі. Крім того, під вимогою до Януковича звільнити Тимошенко підписалися понад 20 тисяч громадян України.

Читайте також:

Луценко: Підписання угоди про асоціацію важливіше для України, ніж Тимошенко

Європейський суд визнає правоту Тимошенко, але не звільнить її, - адвокат екс-прем'єра

В опозиції впевнені, що до листопада Тимошенко буде на волі

Комісія при президентові, швидше за все, відмовить Тимошенко в помилуванні

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...