Топ Новини

Лужкова допитували чотири з половиною години

15 листопада 2011 в 12:19
Сьогодні допит колишнього мера Москви Юрія Лужкова у слідчому департаменті МВС Росії тривав майже чотири з половиною години.

За словами адвоката Ю.Лужкова Генрі Рєзніка, після слідчих заходів Ю.Лужков залишився у статусі свідка, тобто звинувачень йому не висунули.

"Я можу вам сказати чесно, що Ю.Лужков відповів на всі питання, які йому ставили. Від відповіді на жодне запитання він не ухилився", - заявив адвокат.

 

Окрім того, адвокат допускає ймовірність того, що Лужкова можуть викликати ще раз на допит у зв'язку з великим обсягом досліджуваних слідством питань. «Це тривалий процес, пов'язаний із вивченням документів - наказів, розпоряджень тощо», - сказав Г.Рєзнік.
 

Про виклик Ю.Лужкова на допит було оголошено 24 жовтня, а 28 жовтня було узгоджено дату заходу. Колишнього мера залучають як свідка у справі про розкрадання 12,5 мільярда рублів з Банку Москви.

У 2009 році уряд Москви викупив додаткову емісію акцій банку. Потім банк направив більшу частину отриманих від влади грошей на кредитування ЗАТ «Прем'єр Естейт». За версією слідства, при цьому колишній президент Банку Москви Андрій Бородін, його колишній перший заступник Дмитро Акулінін та інші невстановлені співучасники привласнили 12,5 мільярда.

Ю.Лужков 9 листопада повернувся до Москви із закордонної поїздки. Він заявив, що повинен розібратися зі справами за місцем роботи у Міжнародному університеті у Москві. За словами колишнього мера, на допит він вирішив прийти, незважаючи на поради друзів не робити цього. «Я розумію всі можливі для себе наслідки, але не можу вчинити інакше. Я працював чесно і можу зі спокійною совістю відповідати на всі питання, які мені збираються поставити», — сказав він.

Тим не менше, своїй дружині Олені Батуриній екс-урядовець заборонив повертатися до РФ з Великобританії.

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...