Топ Новини

Луценку знову відмовлено у відводі судді

1 червня 2012 в 07:03
Прокурор приступив до оголошення обвинувального висновку у справі екс-глави МВС, пов'язаній з отруєнням Ющенка. Перед цим суддя Медушевська відхилила клопотання Луценка про відвід, оскільки для цього немає підстав.
lutsenko.jpg
nso.org.ua

Суддя Ганна Медушевська відхилила клопотання екс-міністра Юрія Луценка про відвід, оскільки для цього немає підстав.

На початку засідання 1 червня колишній міністр внутрішніх справ вдруге заявив відвід головуючої у його справі судді.

Луценко пояснив, що єдине, що дозволено йому в цьому процесі, - заявляти клопотання про відвід. Він нагадав, що Медушевська брала участь у розгляді іншої його справи і у складі колегії із трьох суддів винесла «незаконний вирок».

Сторона захисту екс-міністра висловилася на підтримку заявленого клопотання, представники державного обвинувачення підкреслили його безпідставність.

Для прийняття рішення за клопотанням суд пішов до нарадчої кімнати.

Нагадаємо, що 23 квітня Луценку вже було відмовлено у відводі судді.

Відзначимо, що 1 червня Печерський районний суд Києва вирішив проводити судове засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ за відсутності потерпілого Валентина Давиденка.

На початку судового засідання Медушевська повідомила, що потерпілий був належним чином поінформований про судове засідання, і до суду надійшли документи про те, що за станом здоров'я він не може брати участь у засіданні. Потерпілий просить розглядати справу за його відсутності і оголосити свідчення, які він дав у суді раніше.

Також на засіданні відсутній представник прокуратури Дмитро Лобань і один із захисників Луценка.

"Думаю, що суд буде неповноцінним без унікального прокурора Лобаня. Думаю, я не зможу перенести цю трагедію, оскільки прокуратура у неповному складі буде неповноцінна у своїй тупості", - зіронізував екс-міністр.

Разом з тим, він виступив проти проведення засідання за відсутності потерпілого. "Я категорично проти продовження цієї справи без так званого потерпілого. На підставі чого Давиденко є потерпілим, знає тільки Генеральна прокуратура України. Саме тому для встановлення істини необхідно його (Давиденка) доставити сюди", - сказав Луценко.

Заслухавши думку всіх сторін щодо продовження засідання без потерпілого, Медушевська вирішила продовжити слухання за відсутності Давиденка, зазначивши, що "у разі необхідності, потерпілий буде повторно викликаний до суду".

Варто нагадати, що 18 травня суд відмовився розглядати другу справу проти Луценка без потерпілого.

Луценка звинувачують у санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника глави СБУ Володимира Сацюка - Давиденком в рамках розслідування отруєння Ющенка.

Цей епізод був виділений в окрему справу.

Обвинуваченими за епізодом разом з Луценком проходять колишні співробітники департаменту оперативної служби МВС Олег Павленов і Володимир Тарасенко.

У той же час, сам Давиденко на допиті в суді заявив, що потерпілим себе не вважає.

В даний час прокурор Віктор Клименко приступив до оголошення обвинувального висновку.

Читайте також:

Луценко в колонії буде працювати бібліотекарем за 1094 гривні

Луценко буде в СІЗО, поки йде суд у справі про отруєння Ющенка


Прокуратура хоче судити Луценка за стеження незалежно, є постраждалий чи ні

Апеляційний суд залишив чинним вирок Луценку — 4 роки в'язниці

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , УНІАН ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...