Топ Новини

Луценко взяв на себе відповідальність за стан свого здоров'я

23 травня 2011 в 08:17
У понеділок, 23 травня, на засіданні Печерського суду Ю.Луценко написав заяву, в якій він бере відповідальність на себе за стан свого здоров'я.

Екс-міністр внутрішніх справ додав, що має намір зробити заяву, про те, які він ставить перед собою цілі на 39-му дні голодування, на 149-му дні арешту.

На питання, чи збирається він припинити голодування, Луценко сказав, що він почуває себе нормально, і все, що він може - це заявити про свої наміри.

У залі присутні його дружина і депутати з його фракції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Ю.Луценко зізнався дружині, що ледь не помер.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Юрія Луценка припинити голодування.

З таким же проханням звернувся до Ю.Луценка колишній глава Української греко-католицької церкви блаженний Любомир (Гузар).

17 травня І.Луценко заявила, що лікарі категорично просять її вмовити чоловіка припинити голодування, інакше вони не зможуть врятувати його.

Під час голодування біля Ю.Луценко загострився хронічний панкреатит, також лікарі виявили цукровий діабет другого типу (без залежності від інсуліну). За словами дружини, обличчя Ю.Луценка вкрито висипом — ймовірно, результат інтоксикації організму.

17 травня Генеральна прокуратура України направила кримінальну справу проти колишнього міністра внутрішніх справ України Ю.Луценка з обвинувальним висновком до Печерського районного суду для розгляду по суті.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...