Топ Новини

Луценко вимагає примусово доставляти до суду свідків-прогульників

16 січня 2012 в 09:37
Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко просить Печерський районний суд Києва примусово доставити свідків, які отримали по кілька повісток, але так і не з'явилися на засідання. Про це Ю.Луценко заявив сьогодні на початку судового засідання.
Lucenko
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами екс-міністра, він переглянув складений прокуратурою список свідків, запрошених до суду.

«Станом на минуле засідання, 10 свідків зі списку взагалі не отримували повістки. В цілому отримали повістки, але не з'явилися до суду, 45 осіб, з них більше 20 осіб отримували повістки від трьох до п'яти разів. Я не розумію, чому суд не приймає рішення про примусовий привід цих свідків", - сказав Ю.Луценко.

При цьому він висловив обурення з приводу того, що суд не заслухав жодного члена комісії, яка приймала рішення про виділення квартири його колишньому водієві Леоніду Приступлюку.

«Чому сьогодні 57 свідків пропущено, а у коридорі стоять двоє свідків останнього, четвертого епізоду (мається на увазі епізод у справі за звинуваченням у порушеннях під час організації святкування Дня міліції у 2008-2009 роках). Мене все це наводить на думку, що суд отримав завдання пропустити цих свідків під гарантію замовника цієї кримінальної справи, отримати від усіх, хто не з'явився, заяви про їхнє небажання давати свідчення в суді і обмежитися оголошенням свідчень, даних ними на досудовому слідстві», - підкреслив Ю.Луценко.

При цьому підсудний зазначив, що, за наявною у нього інформацією, у МВС зібрано вже десятки подібних заяв, проте в суд їх не передали.

«Це означає, що хтось невідомий ззовні диригує нашим процесом», - сказав він.

Враховуючи викладене, Ю.Луценко попросив суд «сьогодні ж винести рішення про примусовий привід тих громадян, які отримали більше трьох повісток і не з'явилися до суду».

Також Ю.Луценко заявив, що його справа «отримала зовнішній імпульс» для якнайшвидшого її завершення.
 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...