Топ Новини

Луценко: Свідків незаконно викликають до суду

17 жовтня 2011 в 10:27
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє про незаконний виклик до Печерського районного суду Києва свідків у кримінальній справі проти нього співробітниками служби внутрішньої безпеки Міністерства внутрішніх справ.
5_07_lucenko_34_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це він сказав на засіданні.

«Свідків викликає не секретаріат суду, а, виявляється, це робить міліція, більше того - внутрішня безпека міліції, яка має зовсім інші обов'язки», - сказав екс-міністр.

Ю.Луценко звернувся до суду з клопотанням про роз'яснення, чому свідки викликаються не за повістками секретаріату суду, а співробітниками МВС, і чому свідки викликаються не згідно зі списком, який міститься в обвинувальному висновку, а у випадковому порядку.

На думку екс-міністра, такі порушення дають йому підстави підозрювати МВС у тиску на свідків.

«Ми маємо справу з кричущими порушеннями закону, що дає мені підстави підозрювати МВС у тиску на свідків. Не виключаю, що МВС обробляє їх при доставці до суду», - сказав він.

Підсудний також попросив суд надати йому деякі томи справи, щоб підготуватися до допиту чергового свідка, який прибув до суду, оскільки він і захист готувалися до допиту зовсім інших осіб, згідно зі списком звинувачення.

При цьому суд відмовився задовольнити перше клопотання Ю.Луценка про роз'яснення ситуації з доставкою свідків, зазначивши, що процедурою це не передбачено, проте надав екс-міністру матеріали справи, які він просив.


Нагадаємо, під час судового засідання у справі Ю.Луценка планується допит 148 свідків з боку звинувачення. Після цього буде допитано свідків з боку захисту.

Всі, які свідки виступили раніше, стали на бік Ю.Луценка.

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...