Топ Новини

Луценко: Спільні акції чорнобильців і афганців — лише видима частина процесу

18 листопада 2011 в 07:22
Майдан 2004 року був українською агорою, спільним творінням власної історії. Перспектива кращої України — саме в такому шляху дієвого громадянства.
Lucenko_lutsenko_26_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це у своїй статті для ZN.UA пише екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

«Процес уже йде. Спільні акції чорнобильців і афганців — лише видима частина процесу, - вважає він. - Все починається з елементарної групи друзів, сотня яких прийшла під приміщення райвідділку міліції і відбила затриманого за політичну «кричалку» київського футбольного фана. Знаковий висновок: хочеш мати права — згуртуй 100 однодумців. У Фейсбуці, в робочому колективі, у студентській общазі, у земляцькому товаристві, у релігійній громаді, в об’єднанні власників житла чи землі».

Чим ширше об’єднання, тим більше коло інтересів, ідей, перспектив, переконаний Ю.Луценко. «Громадське суспільство вже народжується в соціальних мережах, - пише він. - Наступний і дуже важкий етап — його вихід на вулицю в якості альтернативи. Ці, готові воювати за свої права і свободи, дикобрази дадуть і нові форми, і нових авторитетів. Зникнуть самозвані політичні лідери і телевожді. Реальну підтримку отримає не переможець кулуарних політігор, а той, хто залучить у команду лідерів громадянського суспільства під виконання визначених ним завдань».

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Юрія Луценка «Завдання на ніч».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...