Топ Новини

Луценко прокурорам: Передайте слова свідка Кузьміну, упирі

31 жовтня 2011 в 09:36
Колишній начальник управління департаменту оперативної служби МВС Ростислав Чернявський вважає, що водії міністрів мають числитись саме у його департаменті. Про це він сказав під час судового засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, доповідаючи в якості свідка обвинувачення.
5_07_lucenk_21_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За його словами, водії інших міністрів також працювали у департаменті оперативної служби та мали звання оперуповноважених або старших оперуповноважених.

"У підпорядкуванні керівника МВС є режимні об'єкти, які він має право відвідати. Тому така практика існувала і раніше, що водій міністра рахувався у нашому департаменті… я вважаю, що водій міністра як раз і повинен числитись у нашому підрозділі", - сказав він.

Р.Чернявський також висловив думку, що Приступлюк законно отримав нагороди до дня конституції та до 17-річчя дня міліції.

"Роботу він свою робив, і якщо підготували ці нагородні листи, я не бачу перепон, щоб їх не підписати", - сказав він.

У той же час Ю.Луценко виявив розбіжності між протоколом досудового допиту та свідченнями, які Р.Чернявський дав у суді.

Звертаючись до свідка з питанням, чи справді той його боявся, він зауважив: "Саме на цих ваших свідченнях (ніби свідок боявся Ю.Луценка) базується обвинувачення прокуратури".

"Навіть Ренат Кузьмін каже, що свідчення на досудовому і судовому слідствах збігаються…", - додав він.

На це свідок відповів: "Ні, Луценка я не боявся".

Тоді екс-міністр звернувся до прокуратури: "Передайте це Кузьміну, упирі".

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...