Топ Новини

Луценко приєднався до «Батьківщини»

30 березня 2012 в 10:37
Юрій Луценко оголосив про злиття «Народної самооборони» з «Батьківщиною». У листі Луценка з СІЗО, який на з'їзді «Батьківщини» прочитав його брат, він заявив, що міжпартійні переговори про об'єднання опозиції «неприпустимо затягнулися».
lutsenko_lucenko_tymoshenko.jpg
photo.kontrakty.ua

«Народна самооборона» ухвалила рішення про приєднання до партії «Батьківщина». Про це йдеться у зверненні лідера НС Юрія Луценка до делегатів з'їзду «Батьківщини».

«Я так часто вживаю слово «разом», що час сказати головне. Як лідер «Народної самооборони», я тут і зараз заявляю про приєднання до партії «Батьківщина». Вірю, що шлях об'єднання - це шлях до перемоги. Маю увазі перемогу, перш за все, не партійну, а перемогу здорового глузду. Перемогу правди, перемогу України та її народу», - йдеться в ньому.

Луценко також підкреслив необхідність «об'єднання в єдину команду демократів - «Батьківщини», «Фронту змін», «УДАРу» та інших опозиційних партій Комітету опору диктатурі, очищення партійних рядів».

«Висування єдиного списку кандидатів у депутати, узгодженого не тільки з партійними штабами, але - головне - з виборцями. Розробка спільної програми євроремонту України з конкретним планом реформи правосуддя, податкової системи, антимонопольної політики та прозорості використання державних ресурсів», - додав він.

«Скажу відверто: неприпустимо, щоб вся виборча кампанія йшла тільки під знаком звільнення Тимошенко і Луценка. Вона повинна йти під гаслом звільнення України!», - також вважає Луценко.

Він також зазначив, що потрібно негайно перейти від міжпартійних переговорів, «які неприпустимо затягнулися, до практичної, відкритої і чесної розмови з виборцями».

«Оприлюднення узгоджених єдиних кандидатур на посади київського мера, спікера парламенту, голови демократичного уряду і майбутнього президента України», - також заявив Луценко.

Лист Луценка з Лук'янівського СІЗО на з'їзді «Батьківщини» зачитав його брат Сергій.

Читайте також:

Об'єднану опозицію має очолити безпартійна людина, яка ніколи не стане «тушкою», - Гриценко

Тимошенко особисто працює над списком опозиції

Ірина Луценко переконана, що Яценюк зацікавлений в ув'язненні її чоловіка

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...