Топ Новини

Луценко невинний, ми лише виконували свою роботу, - підсудний

13 липня 2012 в 09:51
«Прокуратура тут говорить, що ми вводили в оману суди, які давали нам дозволи. Вступили в якусь злочинну змову. Та побійтеся Бога. Ми працювали, ми розкривали злочин», - прокоментував звинувачення фігурант справи Луценка Олег Павленов.
5_07_lucenko_34_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Підсудний у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишній співробітник МВС, який проводив слідчі заходи щодо потерпілого Валентина Давиденка (колишній водій першого заступника глави СБУ Володимира Сацюка), Олег Павленов, називає себе невинним і заявляє, що у слідства були підстави на проведення оперативно-розшукових заходів у відношенні потерпілого Валентина Давиденка. Про це він сказав у своїх вільних свідченнях в суді.

"Прокуратура каже, що ми не мали підстав на проведення цієї оперативно-розшукової справи. Я вам кажу, що підстави ці були. Підстави були серйозні, їх на судовому засіданні тут частково озвучила свідок Галина Климович ... Ми ще тоді чітко знали, що цей злочин або такий, який розкрити неможливо, або ж він буде розкритий не в нашому житті Але цю людину ми намагалися перевірити повністю. Після того як переконалися, що ця людина не причетна до злочину, ми зобов'язані були знищувати всі напрацьовані матеріали щодо нього", - цитує його слова ЛІГА.net.

У той же час, він підкреслив, що при цьому для звітності залишалися постанови про дозволи на проведення цих дій.

«Прокуратура тут говорить, що ми вводили в оману суди, які давали нам дозволи, вступили в якусь злочинну змову. Та побійтеся Бога. Ми працювали, ми розкривали злочин ...», - заявив він.

Коментуючи обвинувальний висновок, в якому сказано, що Павленов діяв в особистих інтересах, підсудний сказав: «Треба було написати, що я діяв в особистих низинних інтересах, наприклад, гомосексуалізм. Бо ганьба, ну ганьба такі речі писати в обвинувальному висновку».

Він підкреслив, що проведення заходів не призвело до обмежень та утисків для Давиденка. «Моя особиста думка, що це не ми порушили права Давиденка, це слідство зробило це, розголосивши цю інформацію», - зазначив Павленов.

"Я невинний. Володимир Іванович (Тарасенко - ред.) теж невинний. Юрій Віталійович Луценко - тим більше. Ми навіть не були ніколи на поверсі у Луценка і я ніколи в принципі не чув, щоб він цікавився цією справою", - додав він.

Нагадаємо, Луценка затримали 26 грудня 2010 року. Відтоді він перебуває в Київському СІЗО. 27 лютого 2012 року Печерський районний суд Києва визнав Луценка винним у скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до чотирьох років позбавлення волі.

Епізод звинувачень, який стосується візування продовження оперативно-розшукової справи щодо водія Володимира Сацюка в рамках розслідування справи про отруєння на той час кандидата в президенти Віктора Ющенка, виділений в окреме провадження, і в даний час щодо нього триває судовий процес.

3 липня Європейський суд з прав людини визнав незаконним арешт Луценка - він був проведений з порушенням статті 5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (право на свободу та особисту недоторканність). Крім того, Європейський суд визнав порушення статті 18 Конвенції з прав людини у справі Луценка. Фактично це означає, що екс-міністр визнаний політичним в'язнем.

Читайте також:

Суд направив у прокуратуру вимогу Луценка залучити Кузьміна до кримінальної відповідальності

Дружина Луценка не збирається віддавати конфісковане судом майно «просто так»


Луценко вимагав доставити в суд свідків і дати йому поїсти

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...