Луценко назвав брехнею заяву пенітенціарної служби про його «небажання» спілкуватися з журналістами (ФОТО)

3 жовтня 2012 в 09:38
Юрій Луценко назвав брехнею заяву пенітенціарної служби про те, що він нібито відмовився спілкуватися з журналістами через погане самопочуття. Дружина політика повідомила з його слів, що співробітники ДПСУ наперед просили його написати заяву про цю «відмову».
medium.jpg
nso.org.ua

Екс-міністр МВС Юрій Луценко назвав брехнею заяву Державної пенітенціарної служби про те, що він нібито відмовився спілкуватися з журналістами через погане самопочуття.    

«Я, Луценко Ю.В., дізнався про чергову брехню ДПС, яка 02 жовтня заявила, що я нібито відмовився від спілкування з журналістами телеканалу 1+1, котрі супроводжували медиків та омбудсмена в ході візиту до Менської колонії. Більше того, як виявилося – всі ці дні, коли я перебував на ліжковому режимі, приймав знеболюючі, а тиск сягав 160/120, ДПС поширювала інформацію, що Луценко здоровий, за меддопомогою не звертався», - написав Луценко в заяві, яку розповсюдила прес-служба «Народної самооборони».

- Журналістам показали камеру Луценка (ВІДЕО)

Екс-міністр також повідомив, що його слова можуть підтвердити письмові вимоги надати медичну допомогу.

«Заявляю, що все це – повна і нічим не прикрита брехня, про що свідчать мої письмові вимоги надати медичну допомогу, записи у медичній картці та журналі реєстрації звернень засуджених. Та й чого можна чекати від служби, яка півроку (!) приховувала виявлений у мене гепатит. Дивує тільки віра цих діячів, що все це їм зійде з рук. Я все це переживу, я повернуся і це відчують», - заявив він.

Дружина Ірина Луценко, яка після візиту омбудсмена та лікарів мала змогу поспілкуватися із чоловіком, повідомила зі слів Луценка, що співробітники ДПСУ наперед просили його написати заяву про нібито відмову від зустрічі з журналістами через погане самопочуття.

Нагадаємо, пенітенціарна служба України повідомила журналістам телеканалу «1+1» про те, що засуджений Луценко відмовився зустрічатися з пресою через погане самопочуття.

Натомість журналісти змогли ознайомитися із умовами перебування Луценка у Менській колонії №91. Самого ж екс-міністра журналісти так і не побачили.

Читайте також:

До Луценка в колонію вперше приїхала Лутковська

Уряд оскаржив рішення Європейського суду у справі Луценка

Луценко три дні пролежав у медчастині, де «його лікували знеболювальним»

У Пенітенціарній службі нічого не знають про те, що Луценко три дні був у медчастині

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...