Топ Новини

Луценко: Мені грубо «шиють» все ту ж справу

14 січня 2011 в 12:27
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стверджує, що Генпрокуратра «грубо шиє» йому кримінальну справу. Про це у вівторок, 14 грудня, пише газета «Коммерсант-Украина».

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стверджує, що Генпрокуратра «грубо шиє» йому кримінальну справу. Про це у вівторок, 14 грудня, пише газета «Коммерсант-Украина».

«Мені грубо «шиють» все ту ж справу - про те, що я незаконно прийняв на роботу людину, яку можна приймати до 45 років, а йому було 47. Про те, що він отримав службове житло за рішенням комісії, до якої я не маю жодного відношення», - заявив Луценко.

У прес-службі ГПУ виданню у понеділок повідомили, що Луценко і Приступлюк вже почали вивчати матеріали кримінальної справи.

«Їм оголошено про закінчення досудового слідства і надано матеріали кримінальної справи для ознайомлення. Вони їх читають», - сказав голова прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

Однак Луценко сказав газеті, що ще не приступав до вивчення матеріалів.

За його інформацією, з моменту, коли йому було пред'явлено звинувачення, було допитано близько ста свідків, і тепер матеріали справи налічують не 3 томи, а 24. Окрім того, слідча група збільшилася з 3 слідчих з особливо важливих справ до 11.

Луценко не збирається затягувати з вивченням матеріалів, але говорить, що йому потрібно «спокійно і вдумливо все прочитати»: «Звичайно, буду знайомитися з матеріалами справи і апелювати до суду з позиції своєї невинності».

Терміни ознайомлення з матеріалами кримінальної справи законодавством не обмежені. Проте у ГПУ не виключають, що у разі «умисного затягування» вони можуть звернутися до суду для введення таких обмежень.

«Я так розумію, що це найбільш резонансна справа в Україні на сьогоднішній день, тому що такої кількості слідчих з особливо важливих справ не задіяно навіть у справі Зварича (колишній голова Львівського апеляційного адмінсуду Ігор Зварич звинувачується в отриманні хабара в особливо великих розмірах)», - іронічно сказав Луценко.

«Справа про злочинну змову міністра внутрішніх справ з його водієм з метою викрадення 40 тисяч гривень вийшла на перший план боротьби з організованою злочинністю в країні!», - додав він.

Колишній міністр внутрішніх справ впевнений, що в матеріалах справи немає доказів його провини.

«Всі звинувачення зводяться до того, що окремі працівники МВС, яких я звільнив у 2005 році, а також залишки Білоконя (співробітники, що працювали при голові МВС Миколі Білоконю у 2003-2005 роках), які сьогодні, звичайно, знаходяться під адміністративним тиском, дають свідчення про те, що Луценко особисто дав усне розпорядження, обов'язкове до виконання», - заявив екс-глава МВС.

«На таких підставах можна засудити будь-якого керівника, на якого наговорять. А ще можна стверджувати, що Луценко вбив Курочкіна (підприємець Максим Курочкін застрелений зі снайперської гвинтівки 27 березня 2007). Чому ні? Досить сказати, що я усно давав вказівки, обов'язкові до виконання», - додав Луценко.

Нагадаємо, кримінальну справу відносно Луценка було порушено 5 листопада.

13 грудня головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило досудове слідство, висунувши остаточні обвинувачення щодо екс-глави МВС і одного з колишніх співробітників міністерства. Луценку зокрема інкримінують «привласнення державного майна в особливо великих розмірах».

За матеріалами Коммерсант-Украина

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...