Топ Новини

Лутковська звинуватила свою попередницю Карпачову в політизації посади омбудсмена

26 червня 2012 в 18:33
Лутковська вважає основним завданням уповноваженого з прав людини професійно займатися визначенням проблем та доносити це державним органам.
lutkovcka.jpg
news.intv.ua

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звинувачує свою попередницю Ніну Карпачову в політизації посади омбудсмена.

Про це вона сказала в інтерв'ю інтернет-виданню «Обозреватель».
 
«Я не можу оцінювати роботу свого попередника ... головна розбіжність або проблема, яка була привнесена в роботу омбудсмена, це те, що у нас ця посада стала політичною. Вона отримала політичний присмак», - сказала Лутковська в інтерв'ю інтернет-виданню «Обозреватель».
 
Діючий омбудсмен висловила сподівання, що в неї вийде бути незалежною і вона зможе побудувати співпрацю з парламентом не за політичними поглядами.
 
Лутковська також виключила, що омбудсмен повинен бути обов'язково представником від опозиції.
 
«Були розмови, що омбудсмен має бути неодмінно від опозиції. А як таке може бути? .. А якщо опозиція і керівна партія завтра поміняються місцями, тоді що? Терміново міняти омбудсмена?», - додала вона.
 
На думку Лутковської, основне завдання уповноваженого з прав людини професійно займатися визначенням проблем та доносити це державним органам.
 
Як повідомлялося, 27 квітня Верховна Рада звільнила Карпачову з посади уповноваженого парламенту з прав людини, яку вона обіймала з 1998 року (парламент тричі її обирав - в 1998, в 2003 і 2007 роках).
 
В той же день Лутковська прийняла присягу омбудсмена на позачерговому засіданні парламенту.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...