Топ Новини

Лутковська запропонувала «заманювати» виборців у кабінки великими літерами про відеоспостереження

23 жовтня 2012 в 05:39
Валерія Лутковська запропонувала писати великими літерами, що відеоспостереження у кабінках для голосування не ведеться. Це потрібно для того, щоб не злякати виборців.
lutkovcka.jpg
news.intv.ua

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська рекомендує главі ЦВК додатково проінформувати громадян про те, що відеоспостереження у кабінках для голосування не ведеться. Про це повідомили в Управлінні інформаційної політики та аналітичної діяльності Секретаріату Уповноваженого з прав людини.

Згідно з повідомленням, омбудсмен рекомендує внести зміни до пункту 1.5 Порядку здійснення відеоспостереження на виборчих дільницях, доступу і контролю над функціонуванням системи відеоспостереження під час проведення виборів народних депутатів 28 жовтня, затвердженого постановою ЦВК від 13 вересня № 892.

- Запущена система онлайн-спостереження за виборами

Зокрема, викласти текст інформаційної таблички форматом А4 в такій редакції «У приміщенні ведеться відеоспостереження. У кабінці для голосування ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НЕ ВЕДЕТЬСЯ» (великими літерами). Про результати Уповноважений просить поінформувати її до 24 жовтня цього року.

Раніше представники Всеукраїнської громадської організації «Альянс «Майдан» за результатами електорального моніторингу виборчого процесу висловили стурбованість щодо забезпечення гарантій таємного волевиявлення громадян у зв'язку з відеоспостереженням на виборчих дільницях. Зокрема, ГО «Альянс «Майдан» звернуло увагу на стурбованість виборців у зв'язку з проведенням відеофіксації, що в результаті, на їхню думку, може призвести до зниження явки громадян під час виборів.

Читайте також:

Веб-камери за 1 млрд грн вже встановили на виборчих дільницях

ЦВК показала, як будуть працювати веб-камери на дільницях (ВІДЕО)

Депутати залишили без відеофіксації виборчі дільниці в тюрмах

Компанія, що отримала мільярд на відеотрансляцію виборів, не змогла зареєструвати сайт

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...