Топ Новини

Лукашенко заборонив флеш-моби

13 листопада 2011 в 13:27
Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав закони, проти ухвалення яких виступили представники громадянського суспільства і ряд міжнародних організацій, в тому числі, ОБСЄ.

Відповідно до внесених поправок до закону про масові заходи, у Білорусі необхідно буде питати дозволу місцевої влади на масову присутність громадян у громадському місці з метою висловлення суспільно-політичних настроїв чи протесту, в тому числі за допомогою флеш-мобу, що організована через інтернет.

У законопроекті наголошується, що «до пікетування прирівнюється спільна масова присутність громадян у заздалегідь визначеному громадському місці (у тому числі під відкритим небом) і встановлений час для здійснення заздалегідь певного діяння, організоване, в тому числі, через глобальну комп'ютерну мережу інтернет або інші інформаційні мережі , для публічного вираження своїх суспільно-політичних настроїв чи протесту».

У ході розгляду документа в парламенті, голова Ради Республіки (верхньої палати - ред.) Анатолій Рубінов назвав цей закон своєчасним. «Це своєчасний закон. По світу йде хвиля протестів. Влада цих країн змушена стріляти гумовими кулями, використовувати водомети, бити кийками. Чому? Тому що не вжили заходів, не встановили порядок, як проводити масові заходи», - сказав він.

Міжнародні організації закликали білоруську владу не вводити в дію ці закони, які, на думку ЄС, ОБСЄ, «ще більше обмежать фундаментальні права на свободу

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...