Топ Новини

Лукашенко: Я здоровий і втікати з Білорусі не збираюся

30 вересня 2011 в 17:47
Президент Білорусі Олександр Лукашенко каже, що в нього немає планів залишати країну, і не скаржиться на стан свого здоров'я.

"Якби я готувався втекти з країни, то не вилизував би так країну, як я це роблю останнім часом. Я тут народився, виріс і помру тут", - заявив О. Лукашенко журналістам у п'ятницю.

Так він прокоментував повідомлення деяких західних ЗМІ, що білоруський президент нібито має намір залишити Білорусь, і Заходу варто подумати про підтримку нового керівництва республіки.

"Що стосується мого стану здоров'я, то ви їм передайте, що президент "смертельно хворий". Нехай шикуються в чергу, завтра трон звільниться", - з іронією зауважив О. Лукашенко.

"А якщо серйозно, то приходьте завтра на тренування (на хокейний майданчик - ІФ) і беріть з собою, кого вважаєте за потрібне, подивіться, як я пересуваюся", - сказав президент.

"Якось я за собою не виявляв нетвердої ходи, ніколи я блідолицим не був", - додав глава держави.

При цьому він запропонував: "Нехай вони заспокояться і займаються своїм здоров'ям". "Не хвилюйтеся, я себе добре почуваю", - ще раз наголосив президент.

"Хоча цей рік був для мене дуже складним", - заявив О. Лукашенко, пояснивши, що йдеться про президентські вибори, поствиборчий період, теракти в мінському метро.

"Це все лягало на моє серце. І це на тлі всіх бійок і "похорону". Мене вже ховали не один раз за моє президентство", - підкреслив О. Лукашенко.

"Ми ще поживемо, але країну вони (опозиція - ІФ) не отримають, як би вони не пнулися, що б вони не робили", - заявив глава держави.

Він попередив, що "ця п'ята колона намагається захопити країну, вони будуть робити все в інтересах тих, хто їх сьогодні тягне до влади".

 "Як би мене не ховали, я, як і ви, теж розраховую пожити в цій країні", - заявив О. Лукашенко.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...