Лукашенко у день народження Путіна згадав, що проблем у відносинах немає

7 жовтня 2011 в 09:52
Президент Білорусії Олександр Лукашенко заявляє про відсутність проблем в його відносинах з президентом Росії Дмитром Медвєдєвим і прем'єром РФ Володимиром Путіним.

"Ніяких міжособистісних факторів у відношенні з керівниками Росії у мене немає. І я не хочу на цю тему розмірковувати. Так, у нас бували моменти, коли неоднозначно складалися наші стосунки, але це не тому, що у Лукашенка поганий характер", - заявив глава білоруської держави у п'ятницю на прес-конференції для російських ЗМІ.

Він підкреслив, що у конфліктних ситуаціях виступав із позиції президента, який "відповідає за свою країну, за людей, за російських наших братів (росіян, які
проживають у Білорусії), які небайдужі і Росії". "І якщо я бачу, що щось складається не так, я реагую", - сказав О.Лукашенко.

Він не виключив, що міг і помилятися в якихось моментах. "Може, я десь помилявся, я ж теж людина. Але час показує, що я не помилявся", - сказав він.

Голова білоруської держави нагадав про ту позицію, яку Білорусія зайняла при ухваленні рішення про формування Митного союзу і Єдиного економічного простору. На його думку, це свідчить про вірність республіки інтеграційним процесам.

"Якщо і були якісь непорозуміння у нашій політиці, то тепер їх знято", - сказав О.Лукашенко, підкресливши, що підтвердженням цьому є результати його зустрічі з Д.Медвєдєвим у Сочі.

У той же час О.Лукашенко заявив, що в рамках Митного союзу і ЄЕП необхідно рівність умов, як для суб'єктів господарювання, так і для громадян держав-учасників цих утворень.

Президент Білорусії також повідомив, що наприкінці листопада відбудеться засідання Вищої державної ради Союзної держави Білорусі та Росії. "У нас були проблеми, яких зараз немає. Але особливості наших відносин з Росією полягають в тому, що - а таких відносин немає ніде, навіть в Євросоюзі - ми відкрито, чесно, як республіка з республікою в якомусь союзі, вирішуємо наші проблеми, критикуємо один одного, відкрито говоримо про все. Це теж дорого коштує", - сказав О.Лукашенко.

"Всяке бувало, але критичного ставлення тут немає", - резюмував О.Лукашенко.

Нагадаємо, сьогодні В.Путін святкує своє 59-річчя.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...