Топ Новини

Лукашенко створює ще одну армію чисельністю 120 тис. осіб

4 листопада 2011 в 10:13
У Білорусі створюється нова армія, акцент в якій буде зроблено на війська територіальної оборони. Про це заявив сьогодні президент Білорусі Олександр Лукашенко, вручаючи генеральські погони керівникам областей та Мінська.

«А не дай бог доведеться воювати. Ми - чоловіки, ми повинні захистити свій будинок, свою родину, свій клаптик землі. У цьому наш обов'язок», - сказав президент Білорусі.

Звертаючись до губернаторів і мера Мінська, О.Лукашенко сказав: «Це давно треба було зробити. Те, що ви стаєте генерал-губернаторами, - це факт, але підкреслюю, що це не заради показухи чи престижу - абсолютно зміниться кадрова політика щодо людей, які будуть командувати військами територіальної оборони. Ми створюємо, якщо хочете, нову армію в Білорусі, і нею будете командувати ви». За його словами, вона буде налічувати 120 тис. осіб.

О.Лукашенко відзначив, що, поруч із вирішенням економічних, соціальних питань, на губернаторів і мера Мінська лягає відповідальність з організації військової складової. «У нас губернатори - люди військові, відповідальні, тому друга частина вашого життя від сьогодні - військова безпека. Ви будете проводити навчання територіальної оборони і повинні разом з генштабом повністю доопрацювати нормативно-правову базу», - сказав він.

«За кожним автоматом, пістолетом, гранатометом, за кожним зброєю має бути закріплено конкретних людец. Жарти вбік, ці заходи дуже серйозні. І насамперед це не тому, що ситуація навколо складна, а вона дійсно складна, а тому, що ми створюємо нову армію», - зазначив президент. Він додав, що війська територіальної оборони повинні при цьому чітко взаємодіяти з основною армією.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...