Топ Новини

Лукашенко порівняв заворушення в Лондоні та Мінську

16 серпня 2011 в 17:57
Президент Білорусі Олександр Лукашенко порівняв заворушення в Лондоні з розгоном демонстрації в Мінську після президентських виборів, схваливши дії британської влади і звинувативши західні країни в подвійних стандартах за те, що в одному випадку вони схвалюють жорсткі дії влади, а в іншому випадку вводять санкції.

«Не дай бог щось подібне відбулося б у нас. Вони б стерли нас з лиця землі», - сказав А. Лукашенко.

У вівторок А. Лукашенко перебуває в Катарі. Він прибув туди на запрошення влади цієї арабської країни, підкреслює прес-служба президента Білорусі.

«Дії англійської влади до погромників адекватні. Якби влада Англії чинила по-іншому, вони б занурили свою країну в хаос», - заявив після переговорів у Катарі А. Лукашенко.

«На початку погромів англійська поліція виявилася не готова до подібного розвитку ситуації, однак потім настала досить жорстка і прагматична реакція», - цитує білоруського президента державне агентство.

За словами О. Лукашенка, після теракту в Норвегії «Європа протверезіла і, можливо, у  зв'язку з цим по-іншому буде дивитися і на події в інших країнах».

Минулого тижня схожі заяви зробили президент Ірану Махмуд Ахмадінежад і влада Лівії.

М. Ахмадінежад наполягав на тому, щоб заворушення в Лондоні розслідував Радбез ООН. «Якщо навіть сота частина тих злочинів, що відбуваються,  мають місце у ворожій Заходу країні, організації ООН і структури, які претендують на звання правозахисних, негайно зриваються на крик. У даному ж випадку вони зберігають мовчання», - заявив у минулу середу президент Ірану.

МЗС Лівії і зовсім вимагав відставки британського прем'єра Девіда Кемерона.

«Кемерон і його уряд мають піти після повстання проти них і насильницького придушення поліцією мирних демонстрацій. Кемерон і його уряд втратили легітимність, - заявив тоді заступник міністра закордонних справ Халед Каїм. - Ці демонстрації показують, що британський народ відмовляється від цього уряду, який збирається нав'язати себе через силу».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...