Топ Новини

Лукашенко оцінив своє відставання від Леніна і Сталіна: Ще топати і топати

16 жовтня 2012 в 11:31
Лукашенко закликав не демонізувати Володимира Леніна та Йосипа Сталіна і заявив, що йому до них далеко. При цьому білоруський лідер зазначив, що європейці не критикують свою історію.
Лукашенко-800x533.jpg
mya.so

Президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що йому "ще далеко" до таких політичних діячів, як Володимир Ленін і Йосип Сталін. Про це білоруський лідер заявив на прес-конференції для російських регіональних ЗМІ 16 жовтня.

"Я далеко відстав від Володимира Ілліча та Йосипа Віссаріоновича. Мені до них ще топати і топати. Перед ними стояли такі завдання", - сказав Лукашенко. Глава республіки також закликав не демонізувати образи радянських вождів, підкресливши, що Ленін створив державу, а Сталін її зміцнив.

"Пройде ще півстоліття, як же нас будуть оцінювати, мене? Якщо почнуть підтримувати тенденцію, як на Заході, так я - гірший за Сталіна: ходив по вулицях, ловив людей, їв їх, особливо жінок ... Будуть демонізувати, як Сталіна і Леніна", - іронічно додав Лукашенко.

При цьому білоруський лідер зазначив, що європейці не критикують свою історію. "А чому ви нам забороняєте пишатися тим, що у нас була радянська імперія?" - поставив він питання присутніх.

Разом з тим Лукашенко заявив, що не хоче сваритися з Євросоюзом. «Ми не хочемо сперечатися і сваритися з Євросоюзом, ми хочемо в дружбі жити, як це було раніше», - сказав він.

При цьому він зазначив, що прагне знайти в особі Росії абсолютно надійного партнера. «І не тільки партнера, це кілька неправильно, хоча це теза вашого керівництва. Ми не просто партнери, ми рідні люди, повинні жити як рідні люди й рідні держави», - підкреслив президент Білорусі.

Лукашенко вважає, що Білорусь не створює проблем своїм сусідам. «Хоча не всі задоволені тим, що відбувається, особливо Польща та деякі інші держави, у яких руки чешуться. Але, я думаю, ми це переживемо. Ми не страждаємо ніяким глобалізмом. Ми визначили свою зовнішню політику як політику багатовекторну», - зазначив Лукашенко.

Євросоюз вирішив продовжити чинні санкції щодо деяких представників влади в Білорусі до 31 жовтня 2013 року. Під візові та економічні санкції ЄС зараз підпадають 243 фізичних та 32 юридичних особи, в тому числі і Лукашенко.

Читайте також:

США продовжили ще на рік санкції стосовно Білорусії


Лукашенко збирається заборонити іноземні сайти

США ввели нові санкції проти Білорусі

США закликали скасувати чемпіонат світу з хокею в Білорусі

За матеріалами: УНІАН , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...