Лукашенко готовий вислати з Білорусі засуджених опозиціонерів

7 липня 2011 в 18:32
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що місце засуджених за події 19 грудня не у в'язниці, і висловив готовність вислати їх до Європейського союзу.

 

"Якщо там, у ЄС, хочуть їх собі забрати, то завтра квиток випишемо і відправимо. Не питання - хай забирають. Якщо вони так дбають про політв'язнів, то завтра в один вагон посадимо, я прийму рішення, а я маю право його прийняти, і всіх, і навіть тих, хто сьогодні залишився на волі і мукає на площах, усіх, за кого вони дбають, завтра у вагон - і туди", - заявив О. Лукашенко журналістам у четвер у Шклові в ході робочої поїздки в Могилевську область.

"Якщо хочуть швидше, то літак виділю. Перекинемо миттєво, нехай забирають", - сказав А. Лукашенко.

Що стосується нинішніх несанкціонованих акцій у рамках ініціативи "Революція через соціальні мережі", то, на думку президента Білорусі, їх учасники намагаються скористатися економічними труднощами в країні і дестабілізувати ситуацію.

"Ця вся Шолудива маса невелика, яка топчеться на площах. Не то мукає, не то - тупає, не то - кричить. Вони хочуть скористатися моментом. Вони прекрасно розуміють, що кожен день ми будемо з цього становища, паніки, виходити. І ми виходимо ", - заявив А. Лукашенко.

Як повідомлялося, раніше голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), міністр закордонних справ Литви Аудронюс Ажубаліс вимагав від президента А. Лукашенка припинити розправу над діячами опозиції.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...