Топ Новини

Луценко назвав головну помилку нинішньої опозиції

13 квітня 2013 в 09:15

"Часом складається враження, що мої соратники по боротьбі думають про те, як залишитися впливовою опозицією, а не як стати майбутньою владою", - вважає Луценко.

Опозиція занадто часто реагує на випади влади, дозволяючи їй втягувати себе в різні інтриги. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю ZN.UA висловив екс-глава МВС Юрій Луценко.

"Рефлексувати з приводу кроків влади, давати себе втягувати в їхні інтриги, свідомо чи мимоволі їм підігравати — помилка. На жаль, опозиція цього інколи не враховувала. Вона часто зводила свою діяльність до реакції на випади Банкової", - заявив політик.

"Інколи складається враження, що мої соратники по боротьбі думають про те, як залишитися впливовою опозицією, а не як стати майбутньою владою. Втягуючись у їхні частковості, ми відволікаємося від головного. Треба бути вищими за них", - підкреслив він.

Луценко зазначив, що 2004 рік і навіть невдалий 2001-й дозволяли говорити про силу та системність опозиції в тому, що вона грала за своїми правилами. "Україна без Кучми" дозволила відпрацювати тактичні прийоми, а до Майдану вже була розроблена стратегія", - пояснив екс-глава МВС.

За його думку, сьогодні опозиція "більше відповідає, ніж нав'язує, більше захищається, ніж наступає".

"Якщо так триватиме, втрачатимемо ініціативу. Люди це інтуїтивно відчувають, хоча можуть і не розбиратися в нюансах. До речі, в цьому, на мій погляд, одна з причин низької явки населення на масові акції. ", - вважає Луценко.

Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" в інтерв'ю Сергія Рахманінова з Юрієм Луценком.

Читайте також:

Луценко не буде створювати свою партію, щоб не заважати оппозции

Юрій Луценко готовий стати польовим командиром опозиції

Моральна вага трьох лідерів опозиції менша, ніж одного Луценка, - Безсмертний

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...