Топ Новини

Ложкін порахував, що влада виконала лише 40% від запланованого коаліційною угодою

14 листопада 2015 в 13:30

Це є серйозним питанням до парламенту, вважає глава АП. Про відповідальність виконавчої влади і президента за невиконання обіцянок Ложкін не згадав.

подписание коалиции _4
Коаліція не спромоглася виконати і половини обіцяного
iphone.com

На сьогодні реалізовано лише 40 відсотків із запланованого коаліційною угодою на 2015 рік.

Про це в інтерв'ю DT.UA заявив глава Адміністрації президента Борис Ложкін.

"Одне з наших досягнень — у створенні демократичної коаліції, чиєю дорожньою картою стала коаліційна угода. Більшість, коли ефективно, коли неефективно, та продовжує працювати. Але на сьогодні реалізовано лише відсотків 40 із запланованого коаліційною угодою на 2015 р. Це серйозне питання до парламенту", - сказав Ложкін.

Він також розповів, що Іван Міклош, колишній віце-прем'єр, драйвер словацьких реформ, стверджує, що коаліція, яка створила у них уряд, стовідсотково підтримувала всі ініціативи.

"У нас у Раді цей показник, на жаль, — менше половини. Нонсенс. Він каже: "Хлопці, ви якось визначтеся, якщо це ваш уряд — то ви його підтримуйте, якщо він не ваш — міняйте коаліцію, міняйте Кабінет"", - підкреслив глава АП.

Читайте повністю інтерв'ю Юлії Мостової з Борисом Ложкіним: "До держслужби ставлюся як до служби в армії" у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...