Топ Новини

Литвин закликає не критикувати прийняті порожньою сесійною залою закони

11 липня 2011 в 13:26
Спікер Верховної Ради Володимир Литвин закликає не критикувати прийняті парламентом закони за те, що при їх голосуванні у залі знаходиться дуже мала кількість депутатів, а робити все для того, щоб ці закони успішно реалізовувалися.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин закликає не критикувати прийняті парламентом закони за те, що при їх голосуванні у залі знаходиться дуже мала кількість депутатів, а робити все для того, щоб ці закони успішно реалізовувалися.


"Я не є прихильником технологій, які зараз намагаються застосувати - скільки людей були присутні в залі при голосуванні того чи іншого документа. По-перше, я не обліковець, а по-друге, нехай ті, хто критикує, самі розберуться...", - сказав В.Литвин в інтерв'ю журналістам у понеділок в Єревані.

Спікер парламенту навів приклад Європейського парламенту, коли ПАРЄ прийняло рішення про Україну. "Подивіться, коли обговорюються ті чи інші питання в будь-якому парламенті, скільки присутніх людей, головне - це прийняття рішень...Європейський парламент прийняв рішення щодо України - 740 (депутатів у Європарламенті - ред.). Скільки приймало рішення стосовно України? Ну ми ж не кричимо, і не розповідаємо, що нелегітимне рішення - ми говоримо про те, що потрібно уважно аналізувати і робити все, щоб покращити ситуацію в Україні", - сказав він.

"Я, користуючись нагодою, закликаю всіх критиків, які вчепилися в цю технологію, розслабитися, тому що у них буде ще дуже багато підстав для критики. Треба зараз поберегти трішки здоров'я і нерви, тому що ми будемо приймати ті рішення, які необхідні для країни", - підкреслив В.Литвин.

Він також додав, що зараз для нього зараз важливо, як запрацюють рішення, прийняті парламентом. "Для мене важливе питання в іншому - як запрацюють ці рішення, і що необхідно зробити, щоб закони, які ми прийняли з великою кров'ю, з великими нервами, щоб вони почали працювати. І сьогодні я закликаю спрямувати зусилля не на те, щоб критикувати, бо я вважаю: коли рішення прийнято, це рішення не більшості, а це рішення Верховної Ради України", - сказав спікер.

В.Литвин підкреслив, що "потрібно спрямувати зусилля та енергію на те, щоб організувати виконання цих законів".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...