Топ Новини

Литвин: За рік пройшло 160 тис. акцій протесту

29 грудня 2011 в 11:11
За даними міліції в Україні у 2011 році відбулося близько 160 тисяч акцій протесту. Про це заявив глава Верховної Ради Володимир Литвин.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin__50.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Щоб зрозуміти, яким цей рік був для парламенту, необхідно порівняти його з тим, яким він був для країни. А він був дуже складним, роком виживання, роком вибору без вибору. Але головне, що у нас всіх вистачило здорового глузду при безлічі конфліктних точок утримати ситуацію в рамках розсудливості. Незважаючи на те, що протягом року, за даними міліції, у країні відбулося близько 160 тисяч різного роду маніфестацій, акцій, пікетувань», - сказав В.Литвин в інтерв'ю «Комсомольській правді».

Що стосується Верховної Ради, то особливістю її роботи в цьому році, на думку В.Литвина, була практично стовідсоткова підтримка ініціатив і пропозицій, що виходять від президента та уряду.

«Є відома істина: коли перебуваєш у розпеченій лаві, температуру свого тіла не відчуваєш. Приблизно це я відчував протягом року, що минає, перебуваючи у постійно діючому парламентському вулкані», - підсумував спікер.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...