Литвин вважає, що українці живуть погано не через нього

27 грудня 2012 в 09:53
Екс-спікер вважає, що під час роботи на своєму посту зробив більше, ніж міг, але набагато менше, ніж хотів. Литвин вважає, що українці живуть погано не через нього.
rabota_pensia_babushka_-1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Екс-спікер Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що зробив для українського народу все, що міг. Про це він написав у Facebook, відповідаючи на запитання одного з користувачів.

«Я зробив більше, ніж міг і менше, ніж хотів. Критично оцінюю свою діяльність. Але в той же час вважаю, що народ жив і живе погано не через мене», - написав Литвин.

«Визнаю, що мої скромні зусилля щодо зменшення розриву між бідними і багатими не увінчалися помітним успіхом. І не в останню чергу через те, що люди голосують (саме голосують, а не обирають) за багаті і спонсоровані ними партії. Незалежно від того, як вони себе «обзивають» - опозиційні чи провладні. Так склалося, що далеко не всі наші люди зацікавлені в істині. Бо істина - це і велика відповідальність. Перш за все, необхідно відмовитися від культивування цього виду політичної культури», - додав він.

Раніше президент України Віктор Янукович заявляючи, що скорочення розриву між багатими і бідними, в тому числі шляхом створення робочих місць з гідною зарплатою, є одним із завдань влади.

Читайте також:

Янукович доручив скоротити «величезний розрив» між багатими і бідними

Українцям старше 45 років будуть видавати по 11 тисяч гривень на зміну спеціальності

Азаров запропонував ввести пільги для чесних і щедрих роботодавців

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...