Топ Новини

Литвин вважає, що Народна партія привнесе до ПР трохи сільського характеру

5 грудня 2011 в 08:52
Злиття Народної партії з Партією регіонів зможе «олюднити» владу, оскільки витоки Народної партії знаходяться в селі. Таку думку висловив голова Верховної Ради України Володимир Литвин.
litvin_lytvin-3_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Витоки Народної партії в селі, адже спочатку це була Аграрна партія. Звідси і світогляд - працювати з ранку до ночі і розраховувати, що тебе помітять і оцінять. При цьому ще й відсутність ліктів, навіть певна покірність, спроба все пояснити, з усім змиритися. А у членів Партії регіонів більш наступальна позиція, оскільки вона об'єднує у першу чергу представників бізнесу, у тому числі великого, а також державних службовців. Якщо у Партії регіонів яскраво виражений інтернаціональний характер, то у Народної партії більш національні позиції у ставленні до мовної проблематики, до культури», - сказав Литвин.

Голова ВР вважає, що саме об'єднання цих партій може «олюднити» Партію регіонів, зробивши владу «більш народною».

«Не можна не рахуватися з реальністю, яка полягає в тому, що Партія регіонів - партія влади. Мені особисто, як, сподіваюся, і вам, не байдуже, якою ця влада буде, а отже, якою буде країна. Отже, хвилює питання, що потрібно робити, щоб ця влада була народною, можливо, олюднити і забезпечити поєднання тих інтересів, настроїв і устремлінь, які притаманні всій Україні. Мова йде не про злиття, а про поєднання зусиль», - впевнений Литвин.

Як повідомляло ZN.UA процес злиття ПР і Народної партії - це практично вирішена справа. За деякими даними В.Литвину і його «народникам» пообіцяли п'ять місць у прохідній частині списку «регіоналів».

За матеріалами: WeeklyUa
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...