Топ Новини

Литвин стане заступником голови Партії регіонів

27 вересня 2011 в 06:26
Домовленість про злиття Народної партії і Партії регіонів вже фактично досягнута, а Володимир Литвин входить у роль заступника голови Партії регіонів.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin_-6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про те, що об'єднання двох партій можливе, голова парламенту В.Литвин заявив ще 21 серпня, підкресливши, що питання об'єднання «має вирішуватися на основі діалогу». За інформацією джерел «Коммерсант-Украина», діалог вже відбувся.

Джерела видання повідомляють, що за день до того, як спікер висловив своє невдоволення уряду, у нього відбулася зустріч з активом Народної партії.

«22 вересня в Раді відбулися збори всіх регіональних керівників партії. Володимир Михайлович повідомив, що все вже майже вирішено - Народна партія вливається в Партію регіонів, а він стане заступником її голови, - розповів один з обласних керівників НП. - Те ж саме і з фракцією - її члени вступають до фракції ПР, а Ігор Шаров (голова фракції Народної партії - ред.) стає заступником Олександра Єфремова (голова фракції Партії регіонів - ред.)».

Співрозмовник видання також повідомив, що під час цієї зустрічі, на яку не були допущені співробітники апарату Народної партії, спікер заявив: «Ми не будемо об'єднуватися, поглинатися, а саме увіллємося».

«Остаточне рішення буде прийнято після голосування за закон "Про вибори народних депутатів"», - запевнив співрозмовник.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...