Топ Новини

Литвин пригрозив Кабміну саботажем урядових законопроектів

13 травня 2011 в 07:50
Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляє, що ВР не розглядатиме урядових законопроектів, якщо члени Кабінету міністрів не будуть присутніми у парламенті на Годині запитань до уряду. Про це він заявив на засіданні ВР у п'ятницю, 13 травня.

Звертаючись до парламенту, В.Литвин запропонував прийняти рішення про те, що наступної п'ятниці, «якщо не буде Кабміну у повному складі, за винятком тих, хто у відрядженнях, ми питання розглядати не будемо, як і ті законопроекти, які будуть вноситися Кабміном, якщо не буде виконано вимоги законодавства».

Перед цим народний депутат України Сергій Сас (фракція «БЮТ-Батьківщина») нагадав, що відповідно до закону про Кабінет міністрів та Регламенту ВР, «при проведенні Години запитань до уряду має бути уряд у повному складі, за винятком тих членів Кабміну, які перебувають у відрядженні».

Він зазначив, що сьогодні у сесійній залі є лише віце-прем'єр-міністр України Сергій Тихонов і міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

«Я не думаю, що своєю формою красивою міністр внутрішніх справ може замінити весь склад Кабміну», - зазначив С.Сас.

Він звернувся до В.Литвина вжити заходів щодо цього.

У відповідь В.Литвин сказав: «Зауваження абсолютно справедливе». «Я неодноразово мав з цього приводу розмову з членами уряду», - додав він.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...