Литвин: Ми очікуємо завершення роботи над текстом Угоди про асоціацію у 2012 році

24 листопада 2011 в 11:15
В Україні сподіваються на завершення роботи над текстом Угоди про асоціацію з Європейським Союзом до грудневого саміту Україна-ЄС, заявляє голова Верховної ради Володимир Литвин.
litvin_lytvin-3_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На засіданні Комітету з парламентського співробітництва Україна-ЄС у четвер у Києві спікер сказав: "Ми очікуємо остаточного завершення роботи над текстом Угоди про асоціацію між Україною і ЄС до саміту Україна-ЄС та підготовки Угоди до підписання у першій половині 2012 року".

Окрім того, В.Литвин зазначив, що Україна і Євросоюз зараз перебувають на визначальному етапі розвитку двосторонніх відносин.

За словами спікера, єдиним питанням, що вимагає "додаткових зусиль сторін", є вироблення компромісного формулювання з питання майбутнього відносин України та ЄС.

"У нас є повне розуміння всієї політичної складності цього питання для Євросоюзу на нинішній стадії його політико-економічного розвитку, є і чітке судження щодо глибини наших внутрішніх "домашніх завдань", - підкреслив голова Верховної ради України.

Нагадаємо, у МЗС сьогодні заявили, що Україна не мала принципового наміру парафувати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом на саміті Україна - ЄС, який заплановано на 19 грудня.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...