Топ Новини

Литвин хоче нових місцевих виборів після "децентралізації"

9 червня 2011 в 12:51
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликає припинити розмови про адміністративну реформу в Україні і прийняти рішення про передання повноважень і відповідальності на місця.

Про це спікер заявив вчора на прес-конференції у Швейцарії, де він перебуває з офіційним візитом, повідомляє прес-служба ВР.

«Потрібно припинити розмови про адміністративно-територіальну реформу і чітко зрозуміти, що в Україні повинна відбутися унітарна децентралізація у принципах роботи влади», - сказав В.Литвин

«Ми повинні раз і назавжди прийняти вольове рішення, чітко визначити, що потрібно для реалізації загальнодержавних завдань безпеки, зовнішньої політики, оборонної політики. Кошти на це повинні сконцентруватися на загальнодержавному рівні, а все інше має залишатися на місцях», - заявив спікер.

Після цього, вважає він, можна «перезавантажити владу шляхом проведення місцевих виборів, але під конкретні повноваження і відповідальність».

«Я переконаний, що тоді люди будуть створювати відповідальну владу і розуміти, що саме ті, хто працюють і живуть поруч із ними, і є владою», - підсумував спікер українського парламенту.

Нагадаємо, що вибори органів місцевого самоврядування відбулися в Україні 31жовтня 2010 року.

Нещодавно міністр юстиції Олександр Лавринович заявив, що реформування місцевих органів виконавчої влади стане другим етапом ініційованої президентом Януковичем адмінреформи.

Раніше, Партія регіонів та її прихильники не раз піднімали питання про можливу федералізацію України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...