Лише 5% українців задоволені, що у Верховній Раді засідають олігархи

1 квітня 2013 в 17:16

Соціологи говорять про парадокс - виборці не хочуть присутності в політиці представників великого бізнесу, але задоволені "своїми" партіями, які ці бізнесмени спонсорують.

Лише 5% українських виборців позитивно сприймають той факт, що багато депутатів Верховної Ради є представниками великого бізнесу.

Про це свідчить опитування, проведене з 6 по 12 березня фондом "Демократичні ініціативи" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Зокрема, негативно ставляться до того, що у складі парламенту значна частина депутатів є бізнесменами або наближеними до олігархів, - 61%, нейтрально - 20%, байдуже - 9,5% і позитивно - 5%.

У той же час, 38% українських виборців не змінять свої політичні уподобання, якщо отримають якусь негативну інформацію про джерела фінансування обраної ними партії. Тільки 14% ці факти виявилися б істотними, для 30% вони б вплинули на вибір, але не істотно, а для 38% - не вплинули б взагалі"

"Бачите, який салат в головах наших виборців. Адже у складі всіх партій є багаті люди. Виходить так, що своїм вибором, "своїми" партіями люди задоволені, а тим, що там є олігархи і бізнесмени - ні, і вважають, що ті будуть відстоювати в парламенті свої інтереси", - прокоментувала для DT.UA результати опитування директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

Нагадаємо, в рейтингу найбагатших українців, складеному журналом "Фокус" у 2013 році потрапили 35 народних депутатів, причому 26 з них є представниками Партії регіонів.

Подробиці читайте у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" в інтерв'ю Ірини Кириченко з Іриною Бекешкіною.

Читайте також:

Майже 40% українських виборців байдуже, хто фінансує їхні партії

Більшість українців схвалила блокування парламенту опозицією

Ющенко і Королевська очолили рейтинг найбільш ненависних політиків України

 

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...