Топ Новини

Лікарі вважають стан здоров'я Тимошенко задовільним

5 січня 2012 в 09:38
За результатами огляду та вивчення медичної документації встановлено, що стан здоров'я екс-міністра Юлії Тимошенко задовільний.
ty2.jpg
byut.com.ua

До такого висновку прийшла комісія з 9 провідних фахівців різних галузей медицини на чолі з першим заступником міністра охорони здоров'я, повідомляє прес-служба МОЗ. Обстеження було проведено в середу, 4 січня, у зв'язку зі зверненням начальника Качанівської виправної колонії (№54) до МОЗ та Головного управління охорони здоров'я Харківської ОДА.

Фахівцями були надані рекомендації щодо подальшого лікування Ю.Тимошенко: розширення рухового режиму, проведення лікувального масажу і комплексу лікувальної фізкультури, а також подальше спостереження в динаміці лікарями медичної служби за місцем її перебування.

Окрім того, Ю.Тимошенко було запропоновано загальноклінічні лабораторні дослідження (загальний клінічний аналіз крові) в умовах установ системи МОЗ, від проведення яких вона у черговий раз відмовилася.

Фахівцями Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції спільно з комісією МОЗ визначено, що санітарно-гігієнічні умови перебування Ю.Тимошенко у камері №6 відділення СІЗО Качанівської колонії є задовільними. Також представниками Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції проведено вимірювання рівня освітлення (нічник) у нічний час у камері №6. Встановлено, що він не перевищує міжнародний стандарт для освітлення вночі, не перешкоджає сну та відпочинку, а також не шкодить здоров'ю осіб, які там знаходяться.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...