Леонід Грач звинувачує «регіоналів» у розбещенні молоді та вихованні злодіїв і брехунів

14 січня 2011 в 12:27
Звільнений з посади першого секретаря Кримського республіканського комітету Комуністичної партії України (КПУ) Леонід Грач у своєму «прощальному інтерв'ю» звинуватив Партію регіонів у розбещенні молоді та вихованні злодіїв і брехунів.

Звільнений з посади першого секретаря Кримського республіканського комітету Комуністичної партії України (КПУ) Леонід Грач у своєму «прощальному інтерв'ю» звинуватив Партію регіонів у розбещенні молоді та вихованні злодіїв і брехунів.

За його словами, для Партії регіонів можливо багато чого, «що йде взагалі в розріз з моральними принципами честі та гідності людини».

«Ось скажіть, який приклад з виховання в людині таких якостей, як повага до держави, до влади, любов до своєї Батьківщини, подає правляча партія, що поклала в основу всієї своєї політики - обман? Адже по суті сьогодні до влади прийшли люди, які відбулися як державні діячі - на обмані. Тотальні фальсифікації виборів відбувалися не просто на очах у молоді, але і з залученням до цих діяння  наймолодих людей. Саме їх, вчора лише отримали  паспорти, регіонали примусили з допомогою підкупу зрадити свою совість і взяти участь у так званих «каруселях», коли цілими автобусами перевозили хлопців від однієї ділянки до іншого, де вони за підробленими візитними картками багаторазово голосували », - заявив Грач .

«Про яке тут взагалі патріотизм можна говорити? У людях влада формує хижацькі інстинкти, виховує злодіїв, брехунів », - вважає комуніст.

При цьому він зазначив, що влада не зупиняється і продовжує розбещувати молодь далі. «Зганяють в аудиторії студентів і примушують цілими факультетами вступати в Партію регіонів. Квиток регіонала стає перепусткою у життя. Перед виборами в цю партію записувалися підприємці, що боялися проблем з бізнесом.Тепер ця ж доля спіткала студентів, які теж не хочуть собі проблем, адже попереду іспити, сесії, захист диплома », - повідомив про ситуацію в Криму Грач.

Нагадаємо, що Грач був звільнений з посади першого секретаря Кримського рескому КПУ, а також виведений зі складу центрального комітету партії на пленумі партії в суботу, 11 грудня, з формулюванням «за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії».

Раніше лідер комуністів Петро Симоненко звинуватив Грача у провалі на місцевих виборах 31 жовтня.

Сам же Грач неодноразово стверджував, що низький показник комуністів пояснюється виключно масовими фальсифікаціями, які партія влади влаштувала в Криму.

За матеріалами сайта Леоніда Грача

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...